Usługi Taxi dawniej, a dziś

sokołów taxi mercedes

Oglądając ostatnio telewizję trafiłem na popularny serial “Zmiennicy” którego akcja rozgrywa się w latach 80-tych. Patrząc na filmy z tamtych lat nie trudno nie zauważyć jak bardzo zmienił się (oczywiście na plus) nasz kraj. Z szarego, komunistycznego Państwa bloku wschodniego, gdzie wszystkiego brakowało powoli stajemy się najdynamiczniej rozwijającym się krajem w swoim regionie.

Zmiany, zmiany, zmiany… Także w Taxi

Zmiany nie ominęły również zawodu/profesji taksówkarza. Widać to bardzo dobrze właśnie w serialu “Zmiennicy”

Proszę zauważyć czym było Taxi 30 lat temu, a czym jest dzisiaj. Konkurencja była bardzo mała, stąd i jakość obsługi i ogólne podejście do klienta pozostawiało wiele do życzenia. Dzisiaj żadna korporacja nie może sobie na to pozwolić. Rynek jest bardzo nasycony i konkurencja ogromna, dlatego wygrywa się m.in. świetną obsługą klienta na każdym etapie.

Taxi Sokołów Podlaski to najwyższy standard usług.

Taxi Sokołów Podlaski stawia na najwyższą jakość oferowanych usług. Począwszy od najnowocześniejszej floty (luksusowy Mercedes) poprzez wysoką jakość obsługi klienta. Wymagają tego obecne czasy oraz klient, który wie że to on jest najważniejszy. I Taxi Sokołów Podlaski sprostało tym oczekiwaniom. Nasz kierowca jest punktualny, dyskretny, miły, a samochód zawsze czysty i pachnący.

Taxi Sokołów Podlaski to nie tylko przewóz z punktu A do punktu B.

Dawniej na 100 mieszkańców przypadało 5 samochodów, dziś aż 60. Stąd dawniej usługi taxi Sokołów to tylko przewóz osób z punktu A do punktu B. Dziś aby utrzymać się na rynku taxi musi być elastyczne i oferować szeroki wachlarz usług. Nie wystarczy tylko przewóz osób. Dlatego na życzenie klienta robimy drobne zakupy, wychodzimy na przeciw z elastyczną ofertą by sprostać oczekiwaniom; gdy zawiedzie Cię Twoje auto i nie chce zapalić – pomożemy Ci je uruchomić.

Gdy masz spotkanie i trzeba przyprowadzić Twój samochód – zadzwoń, przyprowadzimy je za Ciebie. A gdy po prostu potrzebujesz rozmowy, nasz kierowca z empatią Ciebie wysłucha. Dla stałych klientów mamy zniżki.

Taxi Sokołów Podlaski; zmienił się także sposób zamawiania.

Dawniej taksówkę można było zamówić jedynie bezpośrednio na postoju lub telefoniczne (na ten komfort mogli pozwolić sobie nielicznie, pozostawały jedynie budki telefoniczne)

Dziś każdy ma telefon w kieszeni z dostępem do internetu, dlatego najczęściej zamawiamy przez telefon (nasz numer: 513 219 333) lub poprzez strony internetowe