Taxi, czy przewóz osób?

sokołów taxi mercedes

Często wmawia się wszystkim dookoła, że Taxi ma znaczne lepsze warunki do prowadzenia działalności niż nielicencjonowani przewoźnicy zajmujący się przewozem osób

Taxi Sokołów Podlaski niestety żadnej takiej przewagi nie ma. Taksówkarz Sokołów ma duże mniejsze pole manewru jeśli chodzi o cenę za kurs w porównaniu z nielicencjonowanym przewoźnikiem. Wszystko tak naprawdę zależy od klienta i jego wyboru.

Taksówkarz Sokołów Podlaski

informuje klienta o cenie maksymalnej za kilometr, u nielicencjonowanych przewoźników takiego “sufitu” jak górna stawka nie ma. Stąd też liczne oszustwa w postaci naciągania klientów. Licencjonowani taksówkarze dużo szybciej dojeżdżają do celu w porównaniu do przewozu osób.

Taxi Sokołów Podlaski zatrudnia tylko zaufanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej.

Nasza firma gwarantuje czyste, komfortowe i bezpieczne auta, które punktualnie stawią się na Państwa żądanie. Gwarantujemy punktualność, dyskrecję i uczciwą stawkę. Jesteśmy elastyczni, na pewno się dogadamy.

Poszerzamy naszą ofertę, dlatego dla za Ciebie wykonamy drobne usługi takie jak: zakupy na telefon, odprowadzenie auta w dowolne wskazane miejsce, transfer lotniskowy, czy uruchomienie auta.

Nasi kierowcy są punktualni, dyskretni, mili i jeśli trzeba pomocni

Taxi Sokołów Podlaski, 24/7, nawet w Święta- Dla Ciebie.